MAXIME CALINGTON kandydatką do Miss Polonia 2008 w Polsce


Podczas castingu, który odbył się 6 czerwca 2008 w Malmo ośmo osobowe jury podjęło decyzję kto będzie reprezentował Szwecję na wyborach Miss Polonia 08 w Polsce. Firma Star Promotion AB, która jest Licencjonowanym Zagranicznym Przedstawicielem Biura Miss Polonia ufundowało nagrodę dla Eweliny Siemaszko zdobywczyni tytułu Vice Miss. Nagrodą jest podróż samolotem, pobyt oraz bilet na wybory Miss Polonia08, które odbędą się w Łodzi.     

MAXIME Calington jest 19 letnią piękna panną urodzoną w Szwecji. W tym roku zdała maturę w Pro Civitas Gimnazjum w Malmo. Przez swoje koleżanki opisywana jest  jako bardzo zabawna i koleżeńska. Posiada łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów. Nie boi się nowych wyzwań. Posiada pozytywne nastawienie do życia. Na wiosnę 2009 podejmie studia na wydziale prawa w Lundzie. Perfekcyjnie włada trzema językami szwedzkim, angielskim i polskim. Posiada znajomośc języka hiszpańskiego. Pracuje jako modelka. Posiada podwojne obywatelstwo polskie i szwedzkie.

   Na pytanie jak możesz skfalifikować piękno i dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać Miss Polonia2008 odpowiada:

Piekno to nie tylko widoczne walory zewnętrzne, ale przede wszystkim to coś ukryte w duszy.To piewsze jest ulotne a to drugie pozostaje na wieki. To coś powinna mieć w sobie Miss Polonia 2008.

Czuję, że to mam.
         

 Serdeczne podziękowania składam organizacji Polka- Miedzynarodowej Asocjacji Polskich Kobiet, organizatorowi wyborów Miss Polonii of Sweden i firmie Star Promotion za możliwość uczestniczenia w tym konkursie. Pozdrawiam rodziców, babcie i dziadka z Kanady, którzy kibicowali mi na castingu w Malmo. Pozdrawiam Polonię w Szwecji. Do zobaczenia 13 września na wyborach Miss Polonia w Łodzi.             

Maxime

   
                CASTING
                 wzrost  179
                  waga     60
                  biust      82
                  talia       64
                  biodra    90  
   
   
 
   

 

 


 

 

  w pracy na wybiegu

                 

   
             
 
prywatnie  
 
 

 

 
   

 

 

 

 
     
 

 

 

 
2002-2008 copyright Elizabeth Blania Kacprzyk