Słowo do rodziców i opiekunów

Szanowni Państwo,

Miss Polonii of Sweden zapewne kojarzy się już Państwu z pięknymi dziewczynami polonijnymi w Szwecji. Tak, to prawda. Ale to nie tylko to.

Łączymy piękno i kulturę, bo piękne dziewczyny i znani artyści wyznaczają sobie spotkanie z publicznością miłośnikami urody, wdzięku i dobrych wrażeń artystycznych.

Bardzo cieszy nas fakt, że ta początkowo skromna impreza staje się coraz bardziej znana i akceptowana przez Polonię szwedzką. Starałyśmy się Państwu bardzo przybliżyć tą imprezę, dlatego też organizowane były półfinały gdzie miały miejsce prezentacje kandydatek.

Dzięki tym podwójnym spotkaniom na przestrzeni lat bawili Państwa m in. Andrzej Rosiewicz, Halina Frąckowiak z zespołem Andrzeja Nebeskiego, Rudi Schuberth, Bohdan Ła zu ka, Małgorzata Szeptycka, Czesław Majewski, Robert Kowalski, Krystyna Sienkiewicz, Grażyna Barszczewska, Zbigniew Lesień, Maciej Kieres, Zbigniew Wodecki, Kabaret Długi, Ewa Kuklińska, 8 osobowa kapela góralska „Beskid” oraz w pełnym składzie zespół „ Mazowsze ”. Miss Polonii of Sweden jest świetną okazją do wspólnych spotkań rodziców i ich dorosłych dzieci. To fantastyczne chwile do nawiązania nowych kontaktów lub odkurzenia starych i nierzadko zapomnianych. Impreza ma też na celu przybliżyć kraj rodziców i dziadków naszym najmłodszym pokoleniom. Ma również pomóc dziewczętom w zdobyciu pewności siebie, której niekiedy im brakuje z powodu emigracji.

Nic tak dobrze nie łączy Polonię jak emocje dobrego projektu przy dobrej zabawie.

Fakt wyjazdu naszych najpiękniejszych dziewcząt na dalsze wojaże np. Miss Polonia International do Wiednia czy Miss Wakacji do Ustronia otwiera drogę do nowych kontaktów, przyjaźni i nowych doświadczeń.

Dlatego też prosimy rodziców o pozytywne nastawienie się do organizowanego przez nas konkursu.

Wspierajcie Wasze córki. W pierwszej kolejności to do Was należy powiedzieć, że są piękne, mądre i warte udziału w tej przygodzie, jaka jest Miss Polonii of Sweden.

Natomiast z naszej strony gwarantujemy dobra zabawę i najlepszą opiekę dla uczestniczek i ich rodziców tu w Szwecji jak i poza jej granicami.

Bogaty wachlarz nagród decyduje o atrakcyjności imprezy. Dlatego też na zakończenie pragniemy zaprosić Wszystkich chętnych zarówno osoby prywatne jak i firmy do sponsorowania Miss Polonii of Sweden. Dla chętnych przygotowane są różne programy sponsorskie.

Elizabeth Blania- Kacprzyk
Prezes Polka International